Kullanım Koşulları

www.isvegirisim.com (“Site”) web sitesini ziyaret eden kullanıcılar (“Kullanıcı”) aşağıdaki kullanım koşullarını okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırlar.

 1. Site; Atatürk Mah. Sedef Cad. Ataşehir Rezidans B Blok No:18 Ataşehir,İstanbul adresinde kayıtlı Nedim Korhan Şengün (“İmtiyaz Sahibi”) tarafından işletilmekte ve yönetilmektedir.
 1. İmtiyaz Sahibi, Site kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Çevrimiçi yayınlanacak olan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için “Kullanım Koşullarını” düzenli olarak takip etmek, Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Site’yi kullanmaya devam eden kullanıcı ve ziyaretçiler kullanım koşullarındaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır
 1. Site’ye giren Kullanıcılar, ziyaret esnasında herhangi bir sebeple paylaştıkları kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler.
 1. Kullanıcının yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgi vermesi durumunda Site, kullanıcı hesabını askıya alma veya feshetme ve gelecekte hizmetlerin tamamına veya bir kısmına erişimi yasaklama hakkına sahip olacaktır.
 1. Türkiye dışında yaşayan kullanıcılar, ikamet ettikleri ülkedeki statüleriyle ilgili mevzuat kapsamındaki tüm yükümlülüklerine ve Site’yi kullanımlarından kaynaklanan yükümlülüklere de uymakla yükümlüdür.
 1. İmtiyaz Sahibi, Site ve hizmetler için gerekli veya yararlı olduğu düşünülen herhangi bir değişiklik veya iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.
 1. Kullanıcı tarafından haber içeriklerine ve/veya Site içerisinde yapılan paylaşımlara yapılan yorumlar, derecelendirmeler ve tavsiyeler nesnel değerlendirmeleri yansıtmalı ve hiçbir durumda aşırı veya aşağılayıcı unsurlar, kötü söz, hakaret içerikli yazılar içermemelidir. Kullanıcı’nın bu maddeye aykırı davranışı sebebiyle doğabilecek üçüncü kişi talepleri dahil İmtiyaz Sahibi’ne yöneltilen herhangi doğrudan ve/veya dolaylı zarardan Kullanıcı münhasıran sorumludur.
 1. İmtiyaz Sahibi, herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan, makul bir sebeple ihtiyaç oluşması durumunda gerekli gördüğü Kullanıcıları sistemden uzaklaştırma ve paylaşılan yorumları silme hakkına sahiptir.
 1. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan, doğrudan veya dolaylı olarak teknik aksaklıklardan kaynaklanan zararlardan hiçbir hal ve şartta Site ve İmtiyaz Sahibi sorumlu değildir.
 1. isvegirisim.com internet sitesi başka kişiler tarafından işletilen internet sitelerine ilişkin bağlantılar içerebilir. Bu sitelere ilişkin kullanımdan kaynaklanan risk Kullanıcı’ya aittir. Bağlantılı internet siteleri İmtiyaz Sahibi’nin ve Site’nin kontrolü altında değildir. İmtiyaz Sahibi ve Site, bu bağlantılı sitelere erişmekten ve bu siteleri kullanmaktan kaynaklanan her türlü sorumluluğu reddetmektedir.
 1. isvegirisim.com internet sitesinin telif hakları ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kullanıcı, İmtiyaz Sahibi’nin açık yazılı ön izni olmaksızın internet sitesinin içeriğini, tasarımını veya düzenini veya internet sitesinin bağımsız bir bölümünün içeriğini, tasarımını veya düzenini değiştiremez, çoğaltamaz veya dağıtamaz.
 1. İmtiyaz Sahibi, Kullanıcı verilerinin izinsiz veya hukuka aykırı şekilde işlenmesini ve geçici kaybı veya tahribatını veya zarar görmesini önlemek için uygun teknik veya idari tedbirleri alacağını beyan eder.
 1. Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı yorumların paylaşılması yasak olup; Kullanıcı yasalara uygun hareket etmeyi taahhüt eder. Kullanıcı’nın hukuka aykırı davranışlarından İmtiyaz Sahibi ve Site hiçbir hal ve şartta sorumlu değildir.
 1. Site ve İmtiyaz Sahibi, internet sitesinin kullanımının kesintisiz ve hatasız olduğu hususunda hiçbir beyanda bulunmamaktadır. Kullanıcı internet sitesinden alabileceği her türlü içeriğin, virüs veya başka bir zararlı kodlamadan ari olduğunu sağlamaya yarayacak tüm gerekli tedbirleri bizzat almakla yükümlüdür.
 1. Kullanıcı, internet sitesinin kullanımı ve/veya işbu Kullanım Koşulları Sözleşmesi’nin ihlali sebebiyle meydana gelebilecek makul avukatlık ücreti dâhil olmak üzere İmtiyaz Sahibi nezdinde doğan her türlü zarar, sorumluluk, istek ve talebe karşı sorumlu olduğunu ve bunları tazmin etmeyi kabul eder.
 1. Kullanıcı, işbu Kullanım Koşulları Sözleşmesi’nde belirtilen hükümleri kabul ederek, Gizlilik Politikası’nda belirtildiği şekilde bilgilerinin toplanabileceğini, kullanılabileceğini ve ifşa edilebileceğini kabul eder.
 1. İşbu Kullanıcı Koşulları Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir ve buna göre yorumlanacaktır.