Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Nedim Korhan Şengün – [email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Nedim Korhan Şengün – [email protected]

SORUMLU MÜDÜR

Seda Eraslan – [email protected]

EDİTÖRLER
Ezgi Aydoğanoğlu – [email protected]

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Yunus Emre Eraslan – [email protected]

HUKUK DANIŞMANI
Av. Gazali Soysal – [email protected]

REKLAM REZERVASYON
Sitenin reklam hakları Şengün Stratejik Yönetim Hizmetleri A.Ş. ‘ne devredilmiştir.
[email protected]

DOMAIN SERVİSİ
godaddy.com

HOSTING SERVİSİ
Go Daddy

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. isvegirisim.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Hukuka Aykırılık Bildirimi
Firmamıza ait olan www.isvegirisim.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.